Place where Active People meet

 

22 Października zamknęliśmy IV Podhalański Zlot Enduro MTB. Impreza organizowana jak co roku w MTB Hostel minęła w mgnieniu oka, a pogoda zmieniała się jak w kalejdoskopie, dało się odczuć zmianę z 18 stopni w piątek na 4 stopnie w sobotę. Przysłowiowy kociołek imprezowy wypełniony uczestnikami, wystawcami, cała ekipa organizatorów SRP, rowerami i jeszcze raz rowerami, a i nie zapomnijmy dopełniony "herbatą Brajana", warzył się smakowicie przez 3 dni.

Podhalański Zlot Enduro 2017 w MTB Hostel

 

 Pierwsi uczestnicy, "Wesoły Autobus"- jak o sobie mówili czyli Zadymki i Mamba, dotarli już w czwartek i choć za nimi długa droga, uśmiechnięci byli od ucha do ucha. Piątek rozpoczął się PĄCZKAMI ;) od TOMAR Team ( najlepsze sklepy rowerowe w Krakowie) a później dopiero były wycieczki na single. Przy pięknej pogodzie, aż szkoda było przerywać jazdę na wyciąganie aparatu. Kto przyjechał od rana skorzystał z słońca i miał przyjemność już chyba ostatni raz tego roku pojechać "na krótko" na podhalańskie single. Późnym popołudniem zaczął się NIGHT RIDE z SILVA, co poniektórzy nazywali go wieczorną jazdą, ale jak by jej nie nazwać, zabawa była przednia, a lampy SILVA zdały egzamin.

 

Podhalański Zlot Enduro 2017 w MTB Hostel

Podhalański Zlot Enduro 2017 w MTB Hostel - otwarcie

Podhalański Zlot Enduro 2017 w MTB Hostel

Wieczorem, szybkie rozpoczęcie, posiady przy ognisku i sauna zajęły nam czas. Sobota rozpoczęła się pyszną kawą od chłopaków z "KOŁO KAWY" i konkretnym śniadaniem.

Podhalański Zlot Enduro 2017 w MTB Hostel

Podhalański Zlot Enduro 2017 w MTB Hostel

 

Później już jazda na rowerze, niezliczone rozmowy i wręczenie nagrody "Enduro AWARD 2017", która w tym roku trafiła do Michała Lalika z 1ENDURO, czego gratulujemy serdecznie. Dzień zakończyliśmy sytą imprezą, prawie do białego rana. 

 

Podhalański Zlot Enduro 2017 w MTB HostelPodhalański Zlot Enduro 2017 w MTB Hostel

Podhalański Zlot Enduro 2017 w MTB HostelPodhalański Zlot Enduro 2017 w MTB Hostel

 

Niedziela już minęła szybciej niż ktokolwiek by się spodziewał, szybki wyjazd na single pomimo niezbyt wysokiej temperatury stawił się niezły tłumik przy bramie. Naszczęście podhalański deszczyk zaczął kapać dopiero podczas 2 podjazdu, choć straszył od rana.

 

Podhalański Zlot Enduro 2017 w MTB Hostel

Podhalański Zlot Enduro 2017 w MTB Hostel

Podhalański Zlot Enduro 2017 w MTB Hostel

Podhalański Zlot Enduro 2017 w MTB Hostel

Podhalański Zlot Enduro 2017 w MTB Hostel

Po obiedzie na miejscu została tylko ekipa Rowerowego Podhala w tym Marek(po zlocie powinien przydziać ksywe "Tata Pączek")  i  ekipa MTB Hostel ( która rośnie liczebnie co roku :), obiecujemy, że to ostatnie! ), jak i kilku uczestników, przygotowujących się do dłóższej drogi powrotnej na Północ Polski. Szybkie rozbieranie namiotów, pakowanie, mycie, przenoszenie itp. PO IMPREZIE

 

Podhalański Zlot Enduro 2017 w MTB Hostel

Możecie pobrać Pakiet Zdjęć z linku poniżej, jak ktoś chciał by duży plik do druku to piszcie proszę.

PAKIET ZDJĘĆ

 

Dziękujemy Wszystkim którzy maczali palce w tym kociołku, czyli: 

Rowerowe Podhale, za kolejną imprezę którą znów zdecydowali się zrobić w naszym obiekcie.

TOMAR Team, za wsparcie nie tylko smarami i innymi specyfikami, ale również słodkościami.

KOŁO KAWY, za Uśmiech, Kawę i Latte Art, która pomagała Endurakom stanąć na nogi po imprezach.

jak i SPONSOROM i PARTNEROM.

Był to intensywny weekend, na koniec dziękujemy bardzo Wam-uczestnikom za przybycie, obecność i moc pozytywnej energii którą się podzieliliście!

Ekipa MTB Hostel = 2+3

 

Podhalański Zlot Enduro MTB 2017 w MTB Hostel

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

PCW już za nami. 2 dni nauki i zabawy, 120 gęb do wykarmienia, 5 prezentacji wyjątkowych ludzi i moc radości uczestników to wszystko sprawiło, że ta impreza była taka wyjątkowa.

Tegoroczne warsztaty rowerowe co prawda odbyły się w drugim terminie, ale było warto czekać. To co dzieje się z ludźmi jak odwiedzą Podhale i przejadą się na rowerze to nie da się opisać. Tak szeroko uśmiechniętych twarzy, serdecznych gestów, uścisków i mówiąc ogólniej wylewającej się z nich pozytywnej energi nie spotkasz gdzie indziej w takich ilościach.

Poniżej zobaczyć możecie kilka ujęć z tej wspaniałej imprezy, dzięki wszystkim za tak wspaniałą atmosferę. Cyklo Warsztaty nie odbyły by się gdyby nie wspaniali przyjaciele z Rowerowego Podhala, dziękuje im serdecznie bo do pracy wkładają nie tylko ręce i swój czas ale przede wszystkim serce.

Nie zapominamy też o sponsorach i wspierających organizacjach jak TOMAR, Kross, POMBA, UWEX, Zumbi Cycles, Bikeboard, Kraina Smaku - Grzegorz Lelek, KABANOS i wiele innych.

Cyklo Warsztaty 2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cyklo Warsztaty 2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cyklo Warsztaty

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cyklo Warsztaty 2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cyklo Warsztaty 2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cyklo Warsztaty 2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cyklo Warsztaty 2017 w MTB Hostelu

Cyklo Warsztaty 2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cyklo Warsztaty 2017 w MTB Hostelu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wydarzenia w MTB Hostelu

Cyklo Warsztaty  19 -21 Maja 2017

Zapraszamy serdecznie na III Podhalańskie Cyklo Warsztaty, które odbędą się w Kościelisku 21-23 kwietnia 2017 r. Szkolenia z techniki jazdy prowadzone przez instruktorów z Fundacji POMBA i Kuźni MTB, wycieczki rowerowe, wykłady i prezentacje z zakresu turystyki i mechaniki rowerowej, fizjoterapii sportowej oraz działalności organizacji rowerowych będą kwintesencją tego wydarzenia. Oczywiście wszystko to zostanie nasączone nutą integracji i tym samym nie zabraknie ciepłego ogniska, gorących tańców wolnych i szybkich czy też seansów w saunie.

Bazą warsztatów będzie tradycyjnie MTB Hostel [mapa], czyli ekologicznie czysta chatka położona w bliskim sąsiedztwie Tatrzańskiego PN, stanowiąca schronienie dla aktywnie wypoczywających. Więcej informacji na temat tej bazy noclegowej znajdziecie na stronie http://www.mtbhostel.pl/

 

STRONA WYDARZENIA FB: https://www.facebook.com/events/1796880353861105/

 

Program
19.05.2017 Piątek
15:00 – 23:00 Kwaterowanie uczestników warsztatów, potwierdzenie obecności
20:00 – 21:00 Rozpoczęcie warsztatów, komunikat organizacyjny, kolacja / ognisko

20.05.2017 Sobota
6:00 – 8:30 Kwaterowanie uczestników warsztatów, potwierdzenie obecności
7:30 – 8:30 Śniadanie wydawane w bazie MTB Hostel
9:00 – 14:00 Szkolenie techniki jazdy  / wycieczki enduro z przewodnikiem dla pozostałych uczestników
15:00 Obiad (obiad będzie wydawany w bazie Warsztatów)
17:00 – 19:30 Blok prezentacji i wykładów
20:00 Kolacja / ognisko, dyskoteka i relaks w saunie

21.05.2017 Niedziela
7:30 – 8:30 Śniadanie wydawane w bazie MTB Hostel
09:00 – 14:00 Szkolenie techniki jazdy / wycieczki enduro z przewodnikiem dla pozostałych uczestników
15:00 Obiad / ognisko i zakończenie warsztatów

 

Zlot Enduro Rowerowe Podhale 21-23 Października 2016

Serdecznie zapraszamy na III Podhalański Zlot Enduro MTB, który odbędzie się w dniach 21-23 października 2016 r. w Gminie Kościelisko. Gmina położona jest m.in. na obszarze Pasma Gubałowskiego, które jest jednym z najpiękniejszych podgórskich obszarów w Polsce. O niebywałych walorach turystycznych okolicy stanowią: urzekające piękno krajobrazu, zróżnicowana rzeźba terenu, mnogość szlaków turystycznych, świetnie rozwinięta baza noclegowa oraz wysoki potencjał rozwoju turystyki rowerowej. Tradycyjnie bazą Zlotu będzie MTB Hostel.

Gdzie się zapisać? Gdzie znaleźć więcej informacji?

Rejestracja na Zlot zostanie odpalona po wakacjach. Zgłoszenia, nominacje i głosowanie w ramach Enduro Award 2016 oraz wszelkie inne informacje będą ukazywać się na www.rowerowepodhale.eu

 

 

Zlot Tatromaniaków 14-16 Października 2016

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników Tatr na czwarty już zlot. Wspólnie będziemy cieszyć się urokami tatrzańskiej jesieni.

 

Zlot odbędzie się w dniach 14-16 października 2016 r. Podobnie jak w przypadku poprzednich edycji, jego główną bazą będzie MTB Hostel w Kościelisku (www.mtbhostel.pl). Mamy nadzieję, że termin zlotu pozwoli nam cieszyć oczy pięknem słynnej tatrzańskiej jesieni, kiedy szlaki są znacznie mniej zatłoczone, a górskie krajobrazy przywdziewają wyjątkową paletę barw.

Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji dostosowanych do różnych możliwości i potrzeb. Podstawą uczestnictwa jest wykupienie pakietu podstawowego, do którego następnie dokupić możecie pakiety dodatkowe na konkretne wyjścia i zajęcia. Liczba miejsc noclegowych w bazie zlotu (MTB Hostel) jest mocno ograniczona, drugim obiektem do Waszej dyspozycji będzie położona nieopodal Willa Aniołówka (www.aniolowka.pl, 300 m od hostelu).

Przypominamy jednocześnie, że zlot jest imprezą zamkniętą, tj. liczba miejsc jest ograniczona. W zlocie mogą uczestniczyć osoby, które wykupią jeden z pakietów. Organizacja takiej imprezy to mnóstwo pracy, a także określone koszty. Bardzo prosimy o uszanowanie tego faktu.

 

Poza pakietem podstawowym, obejmującym noclegi, wyżywienie i udział w zlocie zgodnie z podstawowym programem (w tym spotkanie z Naczelnikiem TOPR Janem Krzysztofem) macie możliwość wykupić tzw. "dodatki" na następujące zajęcia:

- wejście na Mnicha z Andrzejem Miklerem, Międzynarodowym Przewodnikiem Wysokogórskim IVBV i ratownikiem TOPR (www.przewodnikwysokogorski.com): max. 4 osoby (zapisy od czwartku 04.08.)

CZYTAJ WIĘCEJ O TYM PUNKCIE

- wycieczka przyrodnicza na szczególnie piękne jesienią Czerwone Wierchy z Janem Krzeptowskim-Sabałą, przewodnikiem tatrzańskim i pracownikiem Tatrzańskiego Parku Narodowego (www.tatry360.com): max. 20 osób

CZYTAJ WIĘCEJ O TYM PUNKCIE

- warsztaty fotograficzne z Julitą Chudko (www.julitachudko.pl): wyjście plenerowe + zajęcia przy komputerach, max. 8 osób

CZYTAJ WIĘCEJ O TYM PUNKCIE

- plener fotograficzny z Pawłem Dutką (www.dutka.com.pl): max. 6 osób

CZYTAJ WIĘCEJ O TYM PUNKCIE

- plener fotograficzny z Krzysztofem Mierzejewskim (www.krzysztofmierzejewski.com): max. 10 osób

CZYTAJ WIĘCEJ O TYM PUNKCIE

 

Osoby, które nie zapiszą się na żaden z powyższych punktów programu po prostu sami ustalają sobie trasy wycieczek :)

 

OGÓLNY PROGRAM ZLOTU DOSTĘPNY JEST TUTAJ